• Výsledky - rok 2011

        • Ľudové piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Miroslava Pokutová (ZŠ Víťaz)

          2. miesto:         Darina Škopová (SŠI Humenné)

          3. miesto:         Izabela Červeňáková (SŠ Lipany)

          3. miesto:         Nina Kalejová a Nikola Horváthová (SŠ Chminianske Jakubovany)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Štefánia Šarišská (SŠI Masarykova, Prešov)

          2. miesto:         Peter Bilý (ŠZŠI Podolínec)

          3. miesto:         Irena Mirgová (SŠ Chminianske Jakubovany)

           

          Cena poroty: Katarína Poláková a Adam Fekete (SŠ Matice Slovenskej, Prešov)

          Zvláštna cena poroty za originálny výber piesne: Monika Duždová (ŠZŠ Malý Slivník)

           

          Moderné, umelé a populárne piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Jana Klimčová (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          2. miesto:         Nikola Horvátová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Tibor Porčogoš (ŠZŠI Podolínec)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Peter Bilý (ŠZŠI Podolínec)

          2. miesto:         Ivan Jaslo (SŠ Chminianske Jakubovany)

          2. miesto:         Katarína Mirgová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Lucia Červeňáková (ŠZŠ Jarovnice)

           

          Zvláštna cena poroty za pekný spevácky výkon: Natália Serbinová (SŠI Masarykova, Prešov)

           

          Rómske piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Daniel Ferko (ŠZŠ Malý Slivník)

          2. miesto:         Dominika Holubová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Izabela Červeňáková (SŠ Lipany)

           

          2. kategória:

           

          1. miesto:         Stanislav Čikala a Jaroslav Horvát (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          2. miesto:         Dominik Hangurbadžo (ŠZŠI Podolínec)

          2. miesto:         Daniela Mirgová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          2. miesto:         Mária Šarišská (SŠI Masarykova, Prešov)

          3. miesto:         Irena Mirgová (SŠ Chminianske Jakubovany)

           

          Zvláštna cena poroty za hudobný doprovod: Tomáš Giňa (ŠZŠ Malý Slivník)

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A: Mgr. Marcela Birošová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant B, C: Mgr. Iveta Vašková Zástupkyňa riaditeľky školy pre odborné učilište: Ing. Viera Forišová Zástupca riaditeľky školy pre praktickú školu a hospodársky zástupca: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje