• Záujmové útvary

        • Zoznam záujmových útvarov v šk. roku 2019/2020

          01. Aranžérsky - Mgr. Terézia Krehlíková 
          02. Čitačik - Mgr. Eva Kucharská 
          03. Dance club - Mgr. Martina Múdra 
          04. Dopraváčik - Mgr. Alena Tkáčová 
          05. Farbička - Mgr. Anna Nováková -Marcinčínová 
          06. Farebná galéria - Mgr. Dominika Dulinová 
          07. Futbalový - Mgr. Matúš Novotný 
          08. Háčik - Mgr. Júlia Demeterová 
          09. Hravá informatika - Mgr. Zuzana Schvarcová 
          10. Hudobno - pohybový - Mgr. Zdenka Porubská 
          11. Hudobný - Mgr. Eva Petrášová 
          12. Hýb sa - Mgr. Eva Lazoríková 
          13. Chocholúšik - Iveta Ščerbáková 
          14. Jazyčníček - Mgr. Gabriela Grešová 
          15. Kreatívček 1 - Mgr. Jana Kalinová 
          16. Kreatívček 2 - Bc. Monika Klimková 
          17. Kreatívček 3 - Ivana Lažová 
          18. Kvetinárik - Mgr. Adriana Žaloudková 
          19. Literárny - Mgr. Lenka Červenická, PhD. 
          20. Malý vrabček - Mgr. Zuzana Madziková 
          21. Mladý zdravotník - PaedDr. Darina Becová 
          22. Nechtový salón - Mgr. Juliána Škvarková
          23. Pastelkovo - Mgr. Lenka Demjanovičová 
          24. Počítačový - Mgr. Peter Homišan 
          25. Pohybové hry - Mgr. Jakub Klučiar 
          26. Pohybový 1 - Mgr. Iveta Cibuľková 
          27. Pohybový 2 - Mgr. Jana Murcková 
          28. Relax - Mgr. Ivana Stašiková 
          29. Relaxačný - PaedDr. Jana Straková 
          30. Rozprávkovo 1 - Mgr. Janka Palenčárová 
          31. Rozprávkovo 2 - Mgr. Daniel Závecký 
          32. Rozprávkovo 3 - Mgr. Iveta Semanová 
          33. Rozprávkový svet - Ing. Eva Gregová 
          34. Salón krásy - PaedDr. Zuzana Pavlíková 
          35. Speváčik - Mgr. Michaela Dzurjová 
          36. Stolársky - Mgr. Peter Pekľanský 
          37. Stolnotenisový 1 - Mgr. Radovan Juhás 
          38. Stolnotenisový 2 - Mgr. Peter Maček 
          39. Svetielko - Mgr. Andrea Fečková 
          40. Šikovné ručičky - Mgr. Magdaléna Andrášová 
          41. Šikovné ruky - Mgr. Zuzana Kočišová 
          42. Športovo - tanečný - Mgr. Natália Vašková 
          43. Temperka - Mgr. Ivana Rychtáriková 
          44. Tkáčsky - Mgr. Mária Pospíšilová 
          45. Včelársky - Ing. Pavol Uličný 
          46. Včielka - Mgr. Eva Macková

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A, B: Mgr. Iveta Vašková Zástupca riaditeľky školy pre odborné učilište, praktickú školu a hospodársku oblasť: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje