• Výsledky - rok 2005

        • Výsledky, rok 2005:

           

          Moderné, umelé a populárne piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Michal Jaslo (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          2. miesto:         Svetlana Holubová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Ľubomír Mirga (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Nikola Mirgová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Dominik Hrabovčák (ZŠ pre telesne postihnutých Humenné)

          1. miesto:         Martin Kaleja (ŠZŠI Prešov)

          2. miesto:         Dušan Holub (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Iveta Jaslová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

           

          3. kategória:

          1. miesto:         Roman Bendík (ZŠ Chminianska Nová Ves)

          2. miesto:         Martina Gézová (ŠZŠI Svidník)

          2. miesto:         Ondrej Bandy (ŠZŠ Malý Slivník)

          3. miesto:         Marcela Gurecká (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

           

          Rómske piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Viera Holubová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          1. miesto:         Michal Jaslo (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          2. miesto:         Matúš Horvát (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Milan Bilý (ZŠ Veľký Šariš)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Iveta Jaslová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          2. miesto:         Roman Holub (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Martin Kaleja (ŠZŠI Prešov)

          3. miesto:         Rastislav Gábor (ŠZŠ Malý Slivník)

           

          3. kategória (Duo):

          1. miesto:         Branislav a Lukáš Oračko (ZŠ Lomnička)

          2. miesto:         Roman Holub, Milan Jaslo (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          2. miesto:         Roman Holub, Dušan Holub (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Klára Holubová, Aurélia Mirgová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

                        

          Špeciálna cena poroty:  Andrej Kotľár (ŠZŠI Prešov)

                                             Dominika Michalíková (ŠZŠ Lipany)

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A, B: Mgr. Iveta Vašková Zástupca riaditeľky školy pre odborné učilište, praktickú školu a hospodársku oblasť: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje