• Výsledky - rok 2017

        • Moderné piesne

          Spojená kategória

          Zlaté pásmo: Kamila Bilá, SŠI Levoča

                             Tibor Porčogoš, ŠZŠI Podolínec

          Strieborné pásmo: Alexandra Mišalková, ŠZŠI Podolínec

          Bronzové pásmo: Alžbeta Mocóová a Estera Bužová, SŠI Vranov nad Topľou

           

           

          Rómske piesne

          1. kategória – do 12 rokov:

          Zlaté pásmo: Erik Horvát, SŠI Vranov nad Topľou

          Strieborné pásmo: Alexandra Mišalková, ŠZŠI Podolínec

          Bronzové pásmo: nie je

           

          2. kategória – nad 12 rokov:

          Zlaté pásmo: Jana Klimčová, SŠ Hanušovce nad Topľou

                              Dávid Horváth, ZŠ s MŠ Svinia

          Strieborné pásmo: Lucia Jaslová, SŠ Chminianske Jakubovany

          Bronzové pásmo: Pavol Oračko, ZŠ s MŠ Jakubany

                                   dueto: Ľubomír Klimčo a Jana Klimčová, SŠ Hanušovce nad Topľou

           

          Kategória ZŠ:

          Zlaté pásmo: Dajana Horváthová, ZŠ Chminianske Jakubovany

           

          Cena poroty za hudobný sprievod: Adrián Horváth

           

          Ľudové piesne

          1. kategória – do 12 rokov:

          Zlaté pásmo: Martin Kukurica, ŠZŠI Podolínec

                             Mária Holubová, ZŠ s MŠ Svinia

          Strieborné pásmo: Kristína Závacká, SŠ Chminianske Jakubovany

          Bronzové pásmo: Sandra Červeňáková, SŠI Humenné

           

          Kategória ZŠ:

          Strieborné pásmo: Adriana Lacková, ZŠ Chminianske Jakubovany

           

          2. kategória – nad 12 rokov:

          Zlaté pásmo: Nikola Horvátová (8.B), SŠ Chminianske Jakubovany

                             Terézia Giňová, ZŠ s MŠ Svinia

          Strieborné pásmo: Vlasta Horváthová, SŠ Chminianske Jakubovany

                                     Branislav Horváth, ŠZŠI Podolínec

          Bronzové pásmo: Nikola Horvátová (8.C), SŠ Chminianske Jakubovany

                                    Slávka Oberleová, SŠI Levoča

                                    Lucia Jaslová, SŠ Chminianske Jakubovany

           

          Kategória ZŠ:

          Zlaté pásmo: Dajana Horváthová, ZŠ Chminianske Jakubovany

           

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A, B: Mgr. Iveta Vašková Zástupca riaditeľky školy pre odborné učilište, praktickú školu a hospodársku oblasť: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje