• Výsledky - rok 2016

        • Moderné piesne

          1. kategória – do 12 rokov:

          1. miesto: Alexandra Mišalková, ŠZŠI Podolínec

          2. miesto: Miroslava Kaľová, ZŠ Sveržov

          3. miesto: Ivana Holubová, ZŠ Chminianske Jakubovany

          Mimoriadna cena riaditeľky školy: Vanessa Lejková a Valentína Balogová, SŠ Matice slovenskej

           

          2. kategória – nad 12 rokov:

          1. miesto: Darina Škopová, SŠI Humenné

          1. miesto: Kristína Hangurbadžová, ŠZŠI Podolínec

          2. miesto: Laura Červeňáková, ZŠ s MŠ Svinia   

          3. miesto: Miroslava Bužová, SŠI Vranov nad Topľou

          Cena poroty za hudobný sprievod: Alex Zajac, ZŠ Trebišov

          Cena za dueto: Nikola Horváthová a Štefan Žiga, SŠ Chminianske Jakubovany

           

          Ľudové piesne

          1. kategória – do 12 rokov:

          1. miesto: Peter Oračko, ZŠ s MŠ Lomnička

          1. miesto: Dajana Horvathová, ZŠ Chminianske Jakubovany

          2. miesto: Miroslava Kaľová, ZŠ Sveržov

          3. miesto: Alexandra Mišalková, ŠZŠI Podolínec

          3. miesto: Sandra Červeňáková, SŠI Humenné

           

          2. kategória – nad 12 rokov:             

          1. miesto: Terézia Giňová, ZŠ s MŠ Svinia

          2. miesto: Tibor Porčogoš, ŠZŠI Podolínec

          3. miesto: Božena Holubová, SŠ Chminianske Jakubovany

          3. miesto: Jana Bužová, SŠI Vranov nad Topľou

           

          Rómske piesne

           

          1. kategória – do 12 rokov:

          1. miesto: Anna Oračková a Peter Oračko, ZŠ s MŠ Lomnička

          2. miesto: Martin Kukurica, ŠZŠI Podolínec

          3. miesto: Dajana Horvathová, ZŠ Chminianske Jakubovany

          Zvláštna ceny poroty za umelecký dojem: Stanislav Goroľ, SŠI Vranov nad Topľou

           

          2. kategória – nad 12 rokov:

          1. miesto: Valentína Balogová a René Rác, ZŠ Trebišov

          2. miesto: Kristína Hangurbadžová, ŠZŠI Podolínec

          3. miesto: Marek Holub, SŠ Chminianske Jakubovany

          3. miesto: Nikola Horvátová, SŠ Chminianske Jakubovany

          Cena riaditeľky školy: Erik Horvát, SŠ Chminianske Jakubovany,

                                          Ján Holub, SŠ Chminianske Jakubovany,

                                          Romana Mirgová, SŠ Chminianske Jakubovany

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A: Mgr. Marcela Birošová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant B, C: Mgr. Iveta Vašková Zástupkyňa riaditeľky školy pre odborné učilište: Ing. Viera Forišová Zástupca riaditeľky školy pre praktickú školu a hospodársky zástupca: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje