• Výsledky - rok 2012

        • Ľudové piesne

          1. kategória:

          1. miesto:         Daniela Balogová (SŠI Vranov nad Topľou)

          2. miesto:         Ľubomír Klimčo (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          2. miesto:         Nina Kalejová, Hikola Horváthová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Tibor Porčogoš (ŠZŠI Podolínec)

           

          Zvláštna cena poroty za doprovod: Tomáš Giňa (ŠZŠ Malý Slivník)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Lena Klimčová (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          2. miesto:         Peter Horvát (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          3. miesto:         Dominik Hangurbadžo (ŠZŠI Podolínec)

           

          Zvláštna cena poroty za spev: Štefánia Šarišská (SŠI Masarykova, Prešov)

           

          Moderné, umelé a populárne piesne

          1. kategória:

          1. miesto:         Kristína Hangurbadžová (ŠZŠI Podolínec)

          2. miesto:         Nikola Horvátová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Jana Klimčová (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          3. miesto:         Lucia Jaslová (SŠ Chminianske Jakubovany)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Daniela Gáborová, Slávka Oberleová (SŠ Matice Slovenskej, Prešov)

          2. miesto:         Ľubomír Mirga (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Magdaléna Mirgová (SŠ Chminianske Jakubovany)

          3. miesto:         Viola Horvátová, Sidónia Horvátová (SŠ Chminianske Jakubovany)

           

          Rómske piesne

          1. kategória:

          1. miesto:         Marcel Dužda (ŠZŠ Malý Slivník)

          2. miesto:         Samuel Miškovič (SŠI Vranov nad Topľou)

          3. miesto:         Tomáš Bilý (ŠZŠ Jarovnice)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Dominik Hangurbadžo (ŠZŠI Podolínec)

          2. miesto:         Peter Miškovič (SŠI Vranov nad Topľou)

          3. miesto:         Lena Klimčová (SŠ Hanušovce nad Topľou)

           

          3. kategória: dvojhlas

          1. miesto:         Štefánia Šarišská, Mária Šarišská (SŠI Masarykova, Prešov)

          1. miesto:         Jaroslav Horváth, Peter Horváth (SŠ Hanušovce nad Topľou)

          2. miesto:         Ivan Jaslo, Ľubomír Mirga (SŠ Chminianske Jakubovany)

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A, B: Mgr. Iveta Vašková Zástupca riaditeľky školy pre odborné učilište, praktickú školu a hospodársku oblasť: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje