Do fotogalérie bol pridaný nový album Výlet žiakov 5.C.
Dňa 22.06.2026 sa žiaci 5.C triedy zúčastnili zážitkovo-vzdelávacieho workshopu - Sme či nie sme Robinsoni v Divadle Viola. Žiaci hľadali odpovede na otázky: Prečo sa navzájom potrebujeme? Prečo je príbeh každého jedného dôležitý? Prečo má úsilie zmysel? Spoločnými aktivitami prišli na to, že aktívne úsilie o súlad a rozvoj spoločenstva je niečím, čo i mňa samotného rozvíja a posúva ďalej. Žiaci pod vedením lektorky Mgr. Soni Parilákovej PhD. prežili krásne dopoludnie, kde zažili umeleckú tvorivosť (kreslenie, hudba, slovo, pantomíma). Žiakom sa v divadle veľmi páčilo. Odmenou im bola prechádzka centrom mesta Prešov, spojená s návštevou parku Neptún a so zástavkou na chutnú zmrzlinu.
