• Výsledky - rok 2007

        • Výsledky, rok 2007

           

          Moderné, umelé a populárne piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Viola, Monika Horvátová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          2. miesto:         Patrícia Škopová (ŠZŠ Humenné - Podskalka)

          3. miesto:         Xénia Holubová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Adriana Dudová (ZŠ Chminianska Nová Ves)

          1. miesto:         Martina Dzurková (ŠZŠI Masarykova 20/c, Prešov)

          2. miesto:         Michal Jaslo (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Dominik Hrabovčák (ŠZŠ Humenné - Podskalka)

          3. miesto:         Michal Jaslo, Iveta Jaslová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

           

          Rómske piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Dominika Holubová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          2. miesto:         Nikola Dudová (ZŠ Chminianska Nová Ves)

          3. miesto:         Božena Mirgová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          Cena poroty:     Viera Mirgová (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Veronika Mirgová (ZŠ Lomnička)

          2. miesto:         Lukáš, Rudolf Duda (ZŠ Chminianska Nová Ves)

          2. miesto:         Michal Jaslo (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Milan Šarišský (ŠZŠI Masarykova 20/c, Prešov)

          3. miesto:         Martin Kaleja (ŠZŠ Jarovnice)

          3. miesto:         Anna Mirgová, Veronika Mirgová (ZŠ Lomnička)

           

          Ľudové piesne

           

          1. kategória:

          1. miesto:         Svetlana Holubová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          2. miesto:         Nikola Mirgová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          2. miesto:         Daniela Mirgová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Angelika Pokutová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          Cena poroty:     Eva Kalejová, Marcela Žigová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          Cena poroty:     Viera Holubová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          Cena poroty:     Dávid Mirga (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

           

           

          2. kategória:

          1. miesto:         Martina Dzurková (ŠZŠI Masarykova 20/c, Prešov)

          2. miesto:         Michal Jaslo (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Iveta Jaslová (ŠZŠ Ch. Jakubovany)

          3. miesto:         Martin Kaleja (ŠZŠ Jarovnice)

          Cena poroty:     Radoslav Lacko (ŠZŠ Chminianske Jakubovany)

    • Kontakty

      • Spojená škola Chminianske Jakubovany
      • szschminjak@gmail.com
      • szschminjak@gmail.com
      • zuzana.pavl@gmail.com
      • +421517958650
      • Chminianske Jakubovany 21
      • 42089841
      • 2022938335
      • Riaditeľka školy: Mgr. Beáta Tkáčová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant A: Mgr. Marcela Birošová Zástupkyňa riaditeľky školy pre 1. a 2. stupeň, variant B, C: Mgr. Iveta Vašková Zástupkyňa riaditeľky školy pre odborné učilište: Ing. Viera Forišová Zástupca riaditeľky školy pre praktickú školu a hospodársky zástupca: Mgr. Juraj Imrich
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje