• OPATROVATEĽSKÁ STAROSTLIVOSŤ V ZARIADENIACH SOCIÁLNEJ STAROSTLIVOSTI 6485 G 00

Učebný odbor zameraný na vedomosti o stavbe a funkcii ľudského tela, poskytovanie prvej pomoci, starostlivosť o chorých v nemocnici, o deti v detských zariadeniach a o starších ľudí v penziónoch, prípravu stravy, kŕmenie, starostlivosť o hygienu, sprevádzanie chorých na vyšetrenie, výchovnú činnosť s deťmi.

OBCHODNÁ PREVÁDZKA - PRÍPRAVA, SKLADOVANIE A PREDAJ TOVARU 6491 G 02

Učebný odbor zameraný na manipuláciu s tovarom v skladoch, vykladanie, ošetrovanie tovaru, na základné práce pri pohybe tovaru v predajni, váženie, meranie, krájanie tovaru, na osvojenie si základov aranžovania a techník balenia, na spoločenskú výchovu, psychológiu predaja, na základné ovládanie jednoduchých mechanizmov.

POĽNOHOSPODÁRSKA VÝROBA - ZÁHRADNÍCTVO: KVETINÁR, ZELENINÁR, SADOVNÍK  4572 G 09

Učebný odbor zameraný na odborné práce pri ošetrovaní základných druhov kvetín a zeleniny, práce pri úprave terénu, výsadba okrasných drevín, ošetrovanie a výsadba kvetinových záhonov, zakladanie a ošetrovanie trávnikov.

Služby a domáce práce 6494 G

Učebný odbor zameraný na práce na šijacom stroji, základné práce so strihmi, upratovacie práce a pomocné práce pri prestieraní stolov, praní a žehlení.